Аксесуари - Офіційний сайт VINGA в Україні
Аксесуари
Сортировка: orderby Количество:
(0 voted)
Зарядний пристрій Vinga CB 03 SOLO Black 5V 1A (LPA0030BK) – це зручний блок живлення, призначений для зарядки мобільних пристроїв через USB-кабель безпосередньо від мережі.
(0 voted)
В автомобільному зарядному пристрою Vinga CB 333 Duplet USB*2ports 2.1 A (APA0333BK) передбачено відразу два USB-порти для одночасної зарядки або живлення 2-х пристроїв.
(0 voted)
Зарядний пристрій Vinga M042 призначений для живлення і зарядки електронних книг, планшетів, мобільних телефонів і іншої цифрової техніки з роз'ємом USB.
(1 voted)
Зарядний пристрій Vinga M044 призначений для живлення і зарядки електронних книг, планшетів, мобільних телефонів і іншої цифрової техніки з роз'ємом USB.
(0 voted)
Зарядний пристрій Vinga M045 призначений для живлення і зарядки електронних книг, планшетів, мобільних телефонів і іншої цифрової техніки з роз'ємом USB.
(0 voted)
Vinga FD 361 Black Croco (MAS0361BK) - надійний автомобільний тримач, який забезпечує просте і комфортне розміщення вашого мобільного пристрою в салоні автомобіля.
(0 voted)
Vinga FD 361 White Croco (MAS0361WH) - надійний автомобільний тримач, який забезпечує просте і комфортне розміщення вашого мобільного пристрою в салоні автомобіля.