Клавіатури - Офіційний сайт VINGA в Україні
Клавіатури
Сортировка: orderby Количество:
(0 voted)
Vinga KB110BK - це надійна дротова клавіатура, яка виконана в класичному дизайні. Клавіатура має традиційну розкладку з повнорозмірною клавішею Enter, а також стандартне розташування цифрового блоку.
(1 voted)
Vinga KB300BK - це надійна дротова клавіатура, яка виконана в класичному дизайні.
(2 voted)
Vinga KB400BK - це надійна дротова клавіатура, яка виконана в класичному дизайні.
(1 voted)
Vinga KB500BK - це дротова клавіатура, яка виконана в класичному дизайні.
(1 voted)
Vinga KB600BK - це надійна дротова клавіатура, яка виконана в класичному дизайні.
(0 voted)
Vinga KB735 black-grey — надійна клавіатура в чорно-сірому корпусі, виконаному з міцного пластику. Економічна вартість в цьому продукті поєднується з практичністю, зносостійкістю і міцністю. Ідеальний варіант для офісів і домашніх робочих комп'ютерів.
(0 voted)
Vinga KB820BK - мультимедійна клавіатура для стаціонарних ПК, що підтримує англійську, українську та російську мовні розкладки. На відміну від більшості інших бюджетних моделей, в ній кнопки не випирають над корпусом занадто сильно, і зазор між ними мінімальний, як і в сучасних ноутбуках, наприклад.
(0 voted)
Vinga KB820White - ексклюзивна мультимедійна клавіатура білого кольору. Шикарний дизайн моделі припаде до смаку кожному естету.
(4 voted)
Vinga KBG116 - надійна дротова клавіатура, виконана у футуристичному дизайні.
(0 voted)
Клавіатура Vinga KBG216 - надійна дротова клавіатура, виконана у футуристичному дизайні.
(4 voted)
Vinga KBG839 black — зручна клавіатура, яка відмінно підійде для того, щоб укомплектувати ваш ігровий ПК. Модель є провідною і підключається до комп'ютера через порт USB.