Клавіатури - Офіційний сайт VINGA в Україні
Клавіатури
Сортировка: orderby Количество:
(0 voted)
Vinga KB110BK - це надійна дротова клавіатура, яка виконана в класичному дизайні. Клавіатура має традиційну розкладку з повнорозмірною клавішею Enter, а також стандартне розташування цифрового блоку.
(1 voted)
Vinga KB300BK - це надійна дротова клавіатура, яка виконана в класичному дизайні.
(0 voted)
Модель підключається до комп'ютерів через інтерфейс USB. Довжина кабелю — 150 см, тому вам буде зручно працювати з ПК, перебуваючи на значній відстані від монітора.
(0 voted)
KB320BK — зміцнений варіант стандартної клавіатури від Vinga.
(2 voted)
Vinga KB400BK - це надійна дротова клавіатура, яка виконана в класичному дизайні.
(0 voted)
KB410 black — якісна клавіатура від Vinga з інтерфейсом USB. Вона не відноситься до класу ігрових, але відмінно підійде до кіберспортивної збірки ПК.
(0 voted)
Vinga KB414 black — мультимедійна клавіатура, обладнана системою підсвічування, в якій присутні всі кольори веселки. На відміну від деяких попередніх моделей даної лінійки, цей пристрій має високі клавіші.
(0 voted)
KB421 black - ще одна нова клавіатура від Vinga, яка сподобається будь-якому власнику мультимедійного комп'ютера. Вона обладнана багатобарвними лампами підсвічування, а також технологією «безшумне введення».
(1 voted)
Vinga KB500BK - це дротова клавіатура, яка виконана в класичному дизайні.
(1 voted)
Vinga KB600BK - це надійна дротова клавіатура, яка виконана в класичному дизайні.
(0 voted)
Клавіатура KB658 black обладнана яскравим підсвічуванням, що випромінює 3 різних кольори і кілька відтінків. На її корпусі є підставка для рук: кладіть сюди долоні під час роботи, щоб зв'язки і м'язи не втомлювалися занадто швидко.