Комп'ютери - Офіційний сайт VINGA в Україні
Комп'ютери
Сортировка: orderby Количество:
(0 voted)
Двоядерний процесор AMD Athlon 200GE, використаний у збірці, має cash-пам'яті третього рівня розміром 4 Мб, а також тактову частоту 3.2 ГГц. Підтримує двоканальні RAM четвертого покоління. Має 5 обчислювальних блоків.
(0 voted)
Комп'ютер Vinga Apache 0001 сконструйований на базі однойменного корпусу. Він виготовлений з міцної листової сталі. У ньому передбачено достатню кількість для розміщення всіх необхідних комплектуючих.
(0 voted)
У збірці використовується процесор AMD Athlon 200GE. У ньому є 2 ядра. Модель володіє тактовою частотою 3.2 ГГц, що і забезпечує їй достатній для рішення нескладних задач рівень продуктивності. Об'єм пам'яті Кеша в пристрої становить 4 Мб.
(0 voted)
У даному ПК використаний процесор AMD Athlon 200GE. Це пристрій середнього рівня потужності, створений спеціально для неігрових комп'ютерів. Його тактова частота становить 3.2 ГГц. Він має кешем третього рівня об'ємом 4 Мб, працює досить швидко і є сумісним з двоканальної пам'яттю.
(0 voted)
Встановлена материнська плата MSI A320M PRO-VD/S. Вона оснащена аудіокодеком Realtek ALC887, що дозволяє відтворювати 7.1-канальний звук. Підтримує Guard-Pro, Audio Boost і EZ Debug LED.
(0 voted)
В ПК встановлено материнська плата MSI A320M PRO-VD/S. Вона сумісна з системами VR Ready, Audio Boost, EZ Debug LED. Аудіокодек в пристрої збудований на мікросхемі Realtek ALC887, завдяки чому вона може подавати 7.1-канальні сигнали.
(0 voted)
Комп'ютер Vinga Ark 0020 - одна з найпотужніших збірок ігрових ПК на сучасному ринку.
(0 voted)
Комп'ютер Vinga Ark 0021 сконструйований на базі корпусу Vinga Ark. Коробка виготовлена зі зміцненого пластику і сталевих деталей.
(0 voted)
Vinga Ark 0022 — досить потужний ігровий ПК. Комп'ютер зібраний в автентичному корпусі Vinga Ark, виконаному з високосортного металу і пластика. Його бічна стінка виготовлена з прозорого матеріалу, що дозволяє легко побачити все, що знаходиться всередині пристрою
(0 voted)
Vinga Ark 0023 — класичний ігровий ПК початкового рівня. Комп'ютер сконструйований у фірмовому корпусі Vinga Ark. У ньому є відсіки для модулів 3.5" і 2.5" загальним числом — 9 штук.
(0 voted)
Vinga Ark 0030 — класичний геймерський ПК. Автентичний корпус Ark від компанії Vinga виконаний з металу і пластику.
(0 voted)
Vinga Ark 0031 — ігровий ПК середнього рівня. Він зібраний у фірмовому корпусі Ark, який виготовлений з високосортної сталі і пластмаси. Загальне число внутрішніх відсіків в ньому становить 9 шт., а слотів розширення-8.