Корпус Vinga Limpid - Офіційний сайт VINGA в Україні
Корпуси

Корпус Vinga Limpid
(Код: Limpid)

Ціна: 2104.00 ₴

Дана модель корпусу від Vinga ідеально підходить для побудови геймерського комп'ютера. Адже це не просто «безликий» ящик, а ваш вірний помічник, за яким ви будете проводити левову частку часу. Правда і те що, користувачі-геймери воліють самостійно збирати комп'ютери, дуже ретельно підбираючи кожен компонент цієї системи для отримання максимальної функціональності і надаючи йому неповторної індивідуальності - адже таке точно в магазині не купиш. Погодьтеся, в сучасному світі дуже важлива і естетична частина, а один і той же ПК можна зібрати відразу декількома способами - від звичайних Tower-корпусів до компактних Slim-рішень і більш екзотичних відкритих стендів або корпусів-вітрин. Тому, знайомтеся - Vinga Limpid.

Дана назва можна перевести як «прозорий», що найкращим чином відображає головну особливість корпусу - велика кількість скляних панелей, завдяки чому всі компоненти системи видно як на долоні.

Упаковка і комплект поставки:

Vinga Limpid запечатаний в звичайну картонну коробку з монохромним оформленням. На її сторонах можна побачити назву моделі і схематичне зображення корпусу. Також покупець може ознайомитися з компонуванням пристрою і його специфікацією.

Комплект поставки включає необхідні аксесуари для складання комп'ютера: додаткову стійку і набір гвинтів для кріплення материнської плати, вентиляторів і накопичувачів. Крім цього, є набір одноразових стяжок для проводів і RGB LED-контролер разом з пультом управління.

Зовнішній вигляд:

Якщо підійти «конструкційно», то Vinga Limpid це сталеве шасі (0,62 мм) і ряд навісних панелей з пластику і загартованого скла (3,87 мм). У всіх випадках переважають прості геометричні форми: нагадує такий собі кришталевий куб з легкосплавною ручкою для перенесення на верхньому торці. Шасі вкрите чорною матовою фарбою.

Лицьова частина повністю прозора, зі скошеними і закругленими кутами. Знизу фарбою нанесено логотип бренду Vinga. Під нею добре видно великий 200-мм вентилятор.

Кріплення фасаду виконано за допомогою двох пар зручних гвинтів з фігурною головкою, які виглядають досить стильно, в тому числі завдяки чорному забарвленню і блискучою фаскою по периметру. Місця контакту панелей з основною частиною корпусу мають пом'якшувальні проставки, а внутрішня сторона гвинтів забезпечена гумовими прокладками. Все це покликане захистити скло від механічних пошкоджень. Після демонтажу можна отримати доступ до попередньо встановленої вертушки. Також є ряд зміщених до правого краю кріпильних отворів для установки пари 120-мм пропелерів.

Блок зовнішніх інтерфейсів Vinga Limpid розміщений у виїмці пластикової частини верхньої панелі. У його склад входить пара портів USB 2.0 і один USB 3.0, а також 3,5-мм роз'єм для мікрофона і навушників. Поруч з ними розташувалися великі кнопки включення і перезавантаження, а між ними знайшлося місце для звичних світлодіодних індикаторів.

При погляді на тильну частину корпусу, може здатися, що він перевернутий догори ногами, оскільки сім слотів розширення знаходяться вгорі, а виріз для інтерфейсної панелі материнської плати, місце для витяжного 80-мм вентилятора і блоку живлення - внизу. Але насправді це така особливість даної моделі - дзеркальне відображення звичної компонування з верхнім розташуванням БП.

Верхня частина складається з листа скла, закріпленого на своєрідній пластикової ванночці, яка маскується під метал. Кріплення виконане за допомогою все тих же гвинтів з фігурною головкою, а під низом ховається ще один 200-мм «вітродуй». Також варто відзначити вже згадану ручку для перенесення.

Внутрішнє облаштування:

Vinga Limpid має дзеркально відбиту внутрішню будову. Тобто материнська плата встановлюються догори дригом, а самі слоти розширення знаходяться зверху. У передній частині відсутні будь-які стійки, що дозволяє встановлювати габаритні комплектуючі та покращує продувність самої системи, завдяки вільній циркуляції повітряних потоків. У піддоні материнської плати розташований виріз, який дозволяє встановлювати системи охолодження CPU з опорною пластиною (backplate) без демонтажу самої плати. Блок живлення і накопичувачі знаходяться за піддоном материнської плати.

Материнська плата встановлюється на стандартні шестімілліметровой стійки. Сюди ж помістяться більш компактні рішення формату microATX і Mini-ITX.

Габаритні розміри самого пристрою - 370 x 280 x 460 мм

Виробник
Vinga
Модель
Limpid
Артикул
Limpid
Класс корпусу
Геймерські
Типорозмір
Cube Case
Спосіб установки
вертикальний
Підтримувані материнські плати
ATX
Micro - ATX
Наявність блоку живлення
без блоку живлення
Кількість слотів розширення
7
Кількість і розмір встановлених вентиляторів
2 х 200 мм
Місця для додаткових вентиляторів
Back 1x8 см
Охолоджуючі елементи
вентиляційні решітки
Підтримка рідинного охолодження
так
Зовнішні роз'єми
2 x USB 2.0
1 x USB 3.0
2 x Audio (мікрофон, навушники)
Особливості
вікно на бічній панелі
Встановлення довгих відеокарт
до 290 мм
Максимальна висота процесорного кулера
16 см
Наявність підсвічування
Кулери з підсвічуванням
Матеріал корпусу
метал 0,5 мм
пластик
Розмір, мм
370 x 280 x 460 мм
Отзыв
Николай, 03.04.2019
Rating:
Добрый день, скажите как и куда подключать контроллер?

Ответ: Здравствуйте, Николай! Контроллер подключается к материнской плате через специальный разъем, при его наличии на плате.
Юрий, 29.08.2018
Rating:
Извините ещё 1 вопрос, с какой скоростью крутятся эти 2 вентилятора и можно как-то изменить скорость вращения?
ПС: корпус бомба, за эти деньги ничего лучше не существует)

Ответ: Скорость вращения около 600 оборотов. скорость не регулируется.
Юрий, 27.08.2018
Rating:
Здравствуйте, приобрел такой, и в описании написано места для дополнительных вентиляторов Front 1x12/24 см Back 1x8 см не могу найти Front там просто нету места.. то ли я тупой, обьясните пожалуйста.

Ответ: Здравствуйте, на сайте ошибка вот так верно по куллерам.
редустановленные вентиляторы

На передней панели

1 х 200-мм

На верхней панели

1 х 200-мм

Возможность установить вентиляторы

На передней панели

1 х 200-мм / 2 х 120-мм

На тыльной панели

1 х 80-мм

На верхней панели

1 х 200-мм
Андрей, 27.08.2018
Rating:
Здравствуйте а можно заказать этот корпус в Россию

Ответ: Здравствуйте, уточняйте данную информацию у наши партнеров которые занимаются реализацией товара.
Александр, 10.07.2018
Rating:
Добрый день! Хотелось бы приобрести эту модель но смущает высота радиатора и вентилятора у AMD RYZEN 7 2700X BOX AM4 Pinnacle Ridge. Не возникнет проблем с установкой?

Ответ: Добрый день. Корпус поддерживает куллера высотой до 160 мм.
Сергей, 09.06.2018
Rating:
Здравствуйте. Вышел из строя контроллер RGB , к которому подключаются два больших вентилятора. Ремонту не подлежит ввиду серьёзных механических повреждений. Подскажите, к чему теперь подключать вентиляторы?

Ответ: Добрый день.
Ищите контроллер под эти вентиляторы.
Марс, 09.06.2018
Rating:
Здравствуйте, меня интересует будет ли данный корпус транспортироватся в Россию, просто мне так понравился этот корпус и очень хочется его получить

Ответ: Добрый день.
Наша компания пока не имеет дистрибьюторов в России.
Сергей, 31.05.2018
Rating:
Здравствуйте. Вышел из строя контроллер. Подскажите где можно приобрести замену?

Ответ: Добрый день.
Отдельно их в продаже нету. Обращайтесь в сервисный центр по гарантии.
Vitalii, 30.05.2018
Rating:
Спасибо за ответ, но, заметьте, на этом видео крышка закрыта не была.

Ответ: Задайте вопрос автору видео как он решил данную проблему. В этой сборке https://www.youtube.com/watch?v=KrV-40PjrAE используется ASUS GeForce GTX 980 MATRIX PLATINUM 4GB GDDR5 габариты карты практически идентичны но у MSI не удачно размещены разьеми питания на краю печатной платы что требует дополнительное место для коннектора питания.
Vitalii, 29.05.2018
Rating:
Добрый день
У меня в этот корпус не влезла видеокарта по высоте! Карта MSI GeForce GTX 1080 GAMING X 8G. Для подключения питания просто не осталось места и крышка не закрывается.. Нигде не указана максимальная высота видеокарты...
Что-нибудь посоветуете?.

Ответ: Добрый день.
На этом видео https://www.youtube.com/watch?v=MLBZL6tSBSU
сборка ПК с картой MSI GTX 1070 Ti Gaming 8GB GDDR5 которая имеет те же габариты что и ваша.
Виктор, 11.05.2018
Rating:
Добрый день подскажите станет сюда водяное охлаждение типа THERMALTAKE Water 3.0 Riing Red 140

Ответ: Добрый день.
Корпус поддерживает 120 либо 240 мм радиаторы на передней панели.
Игорь, 03.05.2018
Rating:
А какую водянку в этот корпус посоветуете?

Ответ: Зависит от компонентов которые Вы собираетесь в нем установить. Корпус поддерживает радиаторы до 240мм.
Юрій, 28.04.2018
Rating:
Таке запитання. Блок живлення Gamemax GP-650. Довжини кабелів буде достатньо для корпуса?

Ответ: Має вистачити, але напевно сказати можна тільки зібравши ПК з таким блоком живлення.
Игорь, 26.03.2018
Rating:
Здравствуйте! Такой вопрос... В нем ведь нет датчика температуры, почему могут остановиться вентиляторы???? 3 дня после покупки.

Ответ: Возможно проблема с питанием вентиляторов. Провод может к контроллеру плохо подключен.
Александр, 17.03.2018
Rating:
Подскажите, а если поставить готовую водянку на 240 то сколько по длине остается для видеокарты и есть ли возможность установки водянки сверху?

Ответ: Зависит от водянки, в корпус помещаются видики длинной до 280мм.
Oleh, 16.03.2018
Rating:
Здравствуйте. Можно ли поменять местами верх и низ, чтоб был традиционный вид на комплектующие слева, а не вверх ногами?

Ответ: Добрый день. Да такая возможность есть. Только контроллер с ЮСБ и аудио так же нужно переставить. Снизу есть место для него.
Валерий, 09.03.2018
Rating:
Разместится ли в данном корпусе ваш блок питания длиной 190мм?

Ответ: Да
https://ru.gecid.com/cases/vinga_limpid/?s=all
в тесте использовался блок длинной 160мм, как видно на одном из фото места под БП еще предостаточно.
Henry, 08.02.2018
Rating:
Добрый день. А можно спецификацию данных вентиляторов?

Ответ: Добрый день.

(Bearing Type Rifle Bearing
Rated Voltage 12V
Rated Input Power 3.6W
600rpm土10%
Maximum Air Flow 33CFM(ft3/min)
Maximum Static Pressure)0.82mm-H2O
Noise ≤23.5dB(A)
Lead Wire PH6P L=610mm
Андрій, 23.01.2018
Rating:
А панелі - скло чи пластик?

Ответ: Скло
Александр, 04.01.2018
Rating:
Добрый день,
А можно больше фотографий корпуса с разных ракурсов и внтуреннего пространства?


Ответ: Добрый день.
Фото будут размещены на нашем сайте после того как корпус отснимут наши фотографы. В живую его можно посмотреть в сети магазинов наших партнеров Brain.
Оставить отзыв
Имя
E-mail
Текст комментария
Оценка для товара