Мережеве обладнання - Офіційний сайт VINGA в Україні
Мережеве обладнання
Сортировка: orderby Количество:
(0 voted)
Комутатор FS-1005 обладнаний 5 портами 10/100 Мбіт/с, що дозволяють швидко створити швидку, надійну і ефективну дротову мережу вдома або в офісі.
(0 voted)
FS-1008 розроблений для збільшення продуктивності невеликих робочих груп, забезпечуючи в той же час високий рівень гнучкості
(3 voted)
Vinga WR-AC1200 Long Range працює одночасно на двох діапазонах частот 2,4 ГГц і 5 ГГц, забезпечуючи чудову якість бездротового з'єднання.
(3 voted)
Маршрутизатор Vinga WR-AC1210 працює на двох частотних діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц. Це робить його більш гнучким у використанні з пристроями, які працюють з різними стандартами передачі. Одночасна підтримка двох діапазонів забезпечує вибір між двома високошвидкісними каналами у відповідності з вашими завданнями.
(12 voted)
Даний маршрутизатор є відмінним вибором для перегляду потокового HD-відео, а також для онлайн-ігор, завантаження даних в хмарні сховища та інших ресурсоємних завдань. Даний роутер підтримує швидкість підключення по WAN і LAN портам до 1000 Мбіт/с.
(6 voted)
Vinga WR-N150 - простий бездротової маршрутизатор який включає в себе точку доступу та чотирьох портовий комутатор.
(4 voted)
Заснований на стандарті 802.11 n з підтримкою швидкості до 300 Мбіт/с на далекі дистанції і сумісний з пристроями 802.11 a/b/g на робочій частоті 2.4 ГГц.
(48 voted)
WR-N300-LR оснащений більш потужним передавачем з регульованою потужністю до 250 мВт що забезпечує більший радіус покриття WiFi в порівнянні з іншими маршрутизаторами.
(8 voted)
Vinga WR-N300v2 - бездротовий маршрутизатор який включає в себе Wi-Fi маршрутизатор, точку доступу, підсилювач сигналу і дротовий маршрутизатор.
(7 voted)
Vinga WR-N300U-HP використовує сучасну технологію для створення швидкої, надійної та продуктивної бездротової мережі у вас вдома. Він підтримує передові технології захисту Wi-Fi мережі для запобігання несанкціонованого доступу з інтернету і всередині бездротової мережі.
(0 voted)
Бездротовий мережевий USB нано-адаптер WA-N150UNano дозволяє користувачам підключатися з настільного комп'ютера або ноутбука до бездротової мережі зі швидкістю до 150 Мбіт/с. Настільки мініатюрний адаптер був розроблений для найбільшої зручності, один раз вставивши адаптер в порт USB його можна там і залишити, перебуваєте ви вдома або в дорозі.
(9 voted)
Безпровідний USB адаптер WA-N150U дозволяє користувачам підключатися з настільного комп'ютера або ноутбука до бездротової мережі зі швидкістю до 150 Мбіт/с. Зовнішня антена має більш високим коефіцієнтом підсилення, порівняно з вбудованими антенами подібних USB адаптерів, тим самим покриває значно більшу площу вашої WiFi мережі.