Мишка Vinga MSG-868 Silent black - Офіційний сайт VINGA в Україні
Миші

Мишка Vinga MSG-868 Silent black
(Код: MSG-868 Silent black)

Ціна: 459.00 ₴

Vinga MSG-868 black — компактна, безшумна дротова миша для ПК і лептопів. Вона підключається до пристроїв через вбудований кабель USB и за сукупними технічними характеристиками відноситься до категорії ігрових. Довжина кабелю в цьому маніпуляторі становить 1.5 метра, тому при його експлуатації ви гарантовано не будете відчувати дискомфорту.

Позиціонування курсору здійснюється оптичним сенсором. Подбайте про те, щоб підібрати відповідний килимок з чітким малюнком. Корпус оснащений декількома кнопками, призначення яких можна запрограмувати на власний розсуд. Це можуть бути найрізноманітніші функції: зміна роздільності, скролінг, затиснута комбінація на клавіатурі. Таким чином, дана модель відмінно підходить для ігор зі складним управлінням. Також в конструкції передбачено стандартне коліщатко прокрутки.

Роздільна здатність MSG-868 black становить від 1000 dpi до 7000 dpi. Користувач сам може налаштувати роздільність, в будь-який момент поставивши таке значення, яке здасться йому оптимальним для конкретної ситуації. Під корпус вбудована RGB-система, що підсвічує колесо прокрутки і логотип бренду. Кабель додатково захищений від пошкоджень тканинним плетінням. Поверхня пристрою оброблена софт-тач покриттям, тому з даною мишею дуже комфортно і приємно працювати.

Виробник
Vinga
Модель
MSG-868 Silent black
Артикул
MSG-868 Silent black
Тип
Геймерські
Провідні
Призначення
для ноутбука
для комп'ютера
Тип сенсора
оптичний
Технологія сенсора
IC3320
Роздільна здатність (max)
7000 dpi
Роздільна здатність (min)
1000 dpi
Кнопки
безшумні
бокові
програмовані
Кількість кнопок
7
Кількість коліс прокрутки
1
Тип скрола
1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення
USB
Колір
чорний
Довжина шнура
1.5 м
Особливості
підсвічування
Розміри
125 х 67 х 40 мм
Вага
142 г
Набір драйверів для Windows Скачать
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail
Текст комментария
Оценка для товара