Новини — Офіційний сайт VINGA в Україні
Новини

«Що ви все «золото» та «платину» тестуєте? Для звичайного комп'ютерного користувача треба щось простіше, ближче до гаманця». Якщо у вас виникали такі думки, тоді поспішаємо порадувати поточним оглядом.

Вибір систем охолодження у бренду Vinga досить скромний, зате кількість моделей корпусів в їх асортименті просто величезна. У нас навряд вистачить сил і часу розповісти про все, тому вирішено було вибрати кілька найбільш цікавих шасі, гідних уваги наших читачів. Першим став Vinga Black Widow - вельми суворий на вигляд корпус, що нагадує як зовні, так і за змістом, популярну серію Define від Fractal Design.

«Золоті» БЖ сімейства Vinga VPS-G потужністю 550 і 650 Вт здійснили на нас найкращі враження. Їх низька вартість поєднується з високоякісною елементною базою, тихою і ефективною СО, а також відмінними вихідними показниками. А як справи з рішенням, що займає найвищу сходинку в цій лінійці?

За останні кілька років комп'ютерні корпуси неабияк змінилися. Так, моделі з верхнім розташуванням блоку живлення практично зникли з полиць магазинів. Залишилися лише представники ультрабюджетного сегмента ринку. У сучасних Tower-корпусах PSU кріпиться знизу під спеціальним кожухом. Туди ж поміщають кошик для жорстких дисків. Здебільшого це має естетичний характер, оскільки при наявності оглядового віконця (а вони зараз зустрічаються практично всюди) це дозволяє заховати невикористану купу дротів і самі HDD. Також двосекційний дизайн допомагає відокремити джерело живлення від інших комплектуючих, поліпшивши тим самим мікроклімат всередині корпусу.