З Новим Роком і Щасливого Різдва — Офіційний сайт VINGA в Україні
Новини

З Новим Роком і Щасливого Різдва

Категорія: Новини
Компьютеры VINGAВеселого Різдва та Нового РокуНоутбуки VINGA

Зовсім скоро настануть довгоочікувані новорічні та різдвяні свята.

Ми вас від щирого серця вітаємо і бажаємо, щоб майбутній рік був наповнений енергією і новими цікавими рішеннями. А торгова марка Vinga зі свого боку цьому всіляко сприятиме!

Кінець року - традиційний час підведення підсумків. А рік, що минає був багатий на події, якими хотілося б поділитися.

У 2018 році вимоги до ноутбуків, і комп'ютерній техніці в цілому, піднялися до небаченої планки. Ігрові комп'ютери повинні бути максимально потужними, офісні - компактними і стильними. Ноутбуки - легкими, портативними, красивими і, головне - доступними.

Легко вибрати один з них, хоча ... Просити вибрати кращий ноутбук в 2018 році - все одно що просити неможливого. Ідентичний процесор, однаковий обсяг оперативної пам'яті і обсяг сховища вже давно не означає, що продуктивність у них буде однакова. У цій ситуації важко знайти золоту середину, особливо коли ви самі не знаєте, що вам необхідно.

Тому, оцінивши ситуацію, в кінці 2018 роки ми представили на ринку продукти Vinga, які можуть бути тонкими, стильними, мобільними, надійними, продуктивними і максимально доступними. І саме на цьому ми і зробили акцент.

Представлені два модельних ряди ноутбуків: Vinga Twizzle для домашнього використання, і орієнтований на корпоративний сегмент Vinga Iron. Конструктивно лептопи відрізняються один від одного. Якщо останній - це класичний ноутбук, то перший - пристрій «2-в-1» з можливістю розкриття корпусу на 360 градусів, оснащений екраном з тачскріном, а модель Vinga Twizzle Pen ще й чутливим до сили натискання стилусом.

Якщо вам знадобився недорогий комп'ютер в якості універсального медіацентру, який ви можете підключати безпосередньо до ТВ в вітальні, або в ролі офісного комп'ютера, робочого терміналу - зверніть увагу на портативний неттоп Vinga Mini BOX. Максимально компактний корпус, безшумна робота, енергоефективність, а продуктивності даного ПК досить для комфортної роботи в Інтернет і офісних додатках.

Всі вищезгадані моделі з легкістю працюють під управлінням Windows 10 Pro і є одним з найбільш доступних рішень на ринку. А незабаром, їх ряди поповнять моноблоки Vinga діагоналлю екрана 21 '' і 24 ''.

Також в 2018 ми почали збірку персональних комп'ютерів під брендом Vinga. В основному це яскраві, потужні ігрові конфігурації, вартість яких порівнянна, а часто і нижче, вартості набору тих же комплектуючих, куплених порізно.

У підсумку, як результат діяльності Vinga в 2018 можна відзначити появу ноутбуків і міні-ПК, анонс AllInOne-моноблоків. Серйозне розширення асортименту комплектуючих для систем охолодження і моддинга зі всілякими видами підсвічування і контролерів для управління. Оновлення та розширення асортименту продукції, представленої раніше: телевізорів великих діагоналей, блоків живлення, мишок, геймерських клавіатур, навушників, кабелів для зарядок і інших аксесуарів. А пріоритетом нашої компанії, як і раніше, є якість і доступність нашої продукції.

З новим роком! Дякуємо що залишаєтеся з Vinga!

Компьютеры VINGA

Ноутбуки VINGA