DNS Flag Day: українські сайти можуть "лягти" 1 лютого — Офіційний сайт VINGA в Україні

DNS Flag Day: українські сайти можуть "лягти" 1 лютого

Категорія: Новини

Станом на 1 лютого 2019 року заплановане планове оновлення забезпечення на серверах, яке пов'язане з обробкою DNS-запитів.

2270797

В Україні частина сайтів може виявитися недоступними вже в п'ятницю, 1 лютого. "Постраждати" можуть і державні ресурси. Про це повідомляється на офіційному сайті DNS flag day.

Саме на 1 лютого заплановано планове оновлення інфраструктури та програмного забезпечення на серверах, пов'язане з обробкою DNS-запитів, в рамках DNS Flag Day.

Ініціювали оновлення ключові DNS-провайдери такі, як Google, Cisco, CloudFlare. Їхньою метою є прибрати застаріле обладнання і технології.

Щоб оновлення не позначилося на доступності та роботі сайту, він повинен підтримувати EDNS. Перевірити це можна також на офіційному сайті DNS flag day. Якщо сайт стане червоним - він не буде працювати після оновлення, жовтий означає, що останній стандарт DNS-протоколу не підтримується, а зелений - що із сайтом все гаразд.

Також повідомляється, що серверів без підтримки EDNS залишилося не більше 10%, але Міністерство молоді та спорту України опинилося в зоні ризику.

Джерело korrespondent.net